خدمات پزشکی در منزل(مهرآوران)

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی - پرستاری بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید.

اعضای کمک رسان در صورت نیاز به خدمات پزشکی در منزل - پرستاری، به این خدمات از جمله تزریقات، پانسمان، سرم درمانی، گذاشتن یا تعویض سوند ادراری، نوار قلب، سنجش فشار خون، مراقبت لازم در طب سالمندان، مراقبت روزانه بهداشتی بیماران و سایر خدمات مجاز دسترسی دارند.خدمات درمان در منزل جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، درمنزل هم قابل انجام است 

ویزیت پزشک متخصص در منزل ، متناسب با شرایط بیمار و متعاقب ویزیت اولیه توسط پزشک عمومی که امکان ارجاع تخصصی و مؤثر را برای سالمندان عزیز، بیماران و نیازمندان به این خدمات را فراهم نماید .

خدمات پزشکی ( شامل ویزیت پزشک عمومی ومتخصص، مشاوره پزشکی، نوار قلب و اکوکاردیوگرافی پرتابل، سونوگرافی پورتابل و رادیوگرافی پرتابل، صدور گواهی فوت)،میباشد.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها